Hakkımızda

E-ticaret yani elektronik ticaret; internet üzerinden satış yapan işletmeleri ifade eder. E ticareti, ister tedarikçiler arasında ister nihai tüketicilere yönelik yapabilirsiniz. Bir e ticaret sitesini tek başına kurmanın zorluğunu anlıyoruz. E ticaret sitesi kurmak adına yapacağınız onlarca karmaşık işlemi, yorucu mesai saatlerini, sistemi anlamak konusunda uzun saatler çalışmak zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz! Biz, sizin ihtiyacınızı tam olarak biliyoruz! Sizlerin işini kolaylaştırmak adına e ticaret sitelerinizi sizin için en iyi ve en kullanışlı şekilde tasarlıyoruz. Yılların birikimi ve tecrübesi ile ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, beklentilerinizi ve hedeflerinizi analiz ediyoruz. sizlere hazır bir şekilde web sitenizi kurup teslim ediyoruz ve size yapmak kalan sadece müşteri bulup ürünlerinizi satmak kalıyor.

Stoksuz Dropshipping

Elbise Bayilik

Dropshipping Pro Paket

Çanta Bayilik

Dropshipping Plus Paket

Lizkon Eğitim

Yakında

7/24 Canlı Destek

Mobil uygulama ve whatsap üzerinden erişebileceğin canlı chat ile 7/24 sizin yanındayız. Siparişinle ilgili aklına takılan bir konu mu var? Tüm problemlerini çözmek için seni bekliyoruz!

Hemen Kazanmaya Başla

Ücretsiz e-ticaret dropsshipping sistemi ile sadece senelik paket ücreti ödeyerek başka bir giderin olmadan satışa başla, sen siparişlerin ile ilgien gerisini lizkon halletsin

Zengin Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı ile ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri, tüm bankalara kredi kartına 9 ay taksit imkanı, yada havale / eft ile ödeme seçenekleri.

Tüm Türkiye'ye Satın

Satışlarınızı tek panelden yönetin ve tüm Türkiye'nin her yerine satışınızı yapın, her yerde tek tık ile kazancınızı ikiye katlayın mutlu müşteriniz olsun sizlerde keyfini sürün.

Üstün Güvenlik

SSL sertifika ve sistem güvenlik hizmetiyle tamamen güvenilir, müşterileriniz ve siz güvenlik düşünmeden alışveriş yapabilir ve yönetebilirsiniz.

Mobilden Kolayca Satın

Evinizde veya işinizde kâr oranları yaptığınız cironuzun %20 lik kazançı ile sizleri bekliyor. Sipariş otomasyonu sayesinde uğraşmadan sadece yapmanız gereken tek şey satış.
Dropshipping Mobil
Mobil Uygulamanızdan

Ürünlerini Kolayca Yönetin Daha Fazla Kazanın

Evinizde, işyerinizde ofisinizde nerede olursanız olun mobilden satışlarınızı tek panelden takip edebilir, stoklarınızın güncelliğini tek tuşla görebilir ve hesabınıza yatan ödemeleri anında panelinizde görebilirsiniz.

Lizkon Kimdir?

E-ticaret yazılımı sistemlerine yeni bir proje getiren dropshipping stoksuz e-ticaret merkezinde sistem tamamen internetten para kazanmanın en kolay halini lizkon ile sizlere daha yakın! Bir e-ticaret sitesinde olması gereken her şey Lizkon'da. Yazılım, Sanal Pos, Kargo tüm maliyet ve zaman gerektiren işlemleri biz yapıyoruz. Stok ve sipariş otomasyonu sayesinde sitene gelen siparişleri bize iletmene gerek yok biz sana gelen tüm siparişleri görüyor ve senin müşterine kargonu hazırlamaya başlıyoruz.

Dropshipping